Titles you rated
Final Destination 5Rated ★ 5.0
The Hills Have EyesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0