Series
Ratings
91
Killing EveRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5- All About My Rival in LoveRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5