Series
Ratings
18
HannibalRated ★ 3.5
RiverRated ★ 3.5
ClarkRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0