Titles you rated
The RiteRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
VacancyRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0