Movies
Ratings
979
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
ReplicasRated ★ 2.0