Titles you rated
Peter PanRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0