Series
Ratings
281
Demon SlayerRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
PreacherRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5