Titles you rated
Us and ThemRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.5