Movies
Ratings
332
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
HyakuemuRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 2.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 2.5
RRRRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0