Series
Ratings
41
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- New NonstopRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.0
JumongRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0