Movies
Ratings
558
A Bug's LifeRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 1.0- 28 Months LaterRated ★ 5.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 3.0
Hanako of the ToiletRated ★ 4.0
Dominion: Prequel to the ExorcistRated ★ 3.0
The Evil TwinRated ★ 1.0
The Exorcist IIIRated ★ 3.0
The Grudge 3Rated ★ 2.0- Machined RebornRated ★ 2.0
Ringu 0Rated ★ 2.0
SpiralRated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
The MessengersRated ★ 1.0
VoicesRated ★ 1.0
Exorcist II: The HereticRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 2.0