Titles you rated
Cats & DogsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
HallelujahRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
The Whole Ten YardsRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 3.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 2.0