Movies
Ratings
36
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0