Movies
Ratings
89
The RingRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0