Series
Ratings
220
D.P.Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0- Ultimate Muscle 2Rated ★ 3.0
- Ultimate MuscleRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5