Titles you rated
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
11 A.M.Rated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Raise Your VoiceRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 5.0
Make It HappenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 5.0