Movies
Ratings
46
IncendiesRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Breaking IceRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0