Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0