Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5