Titles you rated
My Personal WeathermanRated ★ 0.5- 猫物語(白)Rated ★ 3.5
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 1.0
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 3.5
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 2.5
IDOLiSH7Rated ★ 2.0
At 25:00, in AkasakaRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 1.5
MamonoRated ★ 2.0
Gachi Koi NenchakujuuRated ★ 0.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 2.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.0
- Sound! EuphoniumRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 0.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 1.0