Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
AnthraciteRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5