Movies
Ratings
604
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0