Movies
Ratings
96
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AfireRated ★ 2.0
Free Chol Soo LeeRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A SunRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 2.5