Series
Ratings
50
Land of the LustrousRated ★ 4.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
DororoRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 1.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 3.5
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 0.5