Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0