Series
Ratings
16
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5