Titles you rated
PredestinationRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.5
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0