Movies
Ratings
13- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0