Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0