Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5- VirusRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 4.0
BrickRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0