Series
Ratings
67
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
Taste of WifeRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
MaMaLand Season 1Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5