Movies
Ratings
24
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0