Movies
Ratings
565
Mario Botta. The Space BeyondRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 2.5