Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
The CourierRated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Old DadsRated ★ 3.0