Movies
Ratings
379
Life Is BeautifulRated ★ 0.5- HeroRated ★ 2.0
HuntRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 0.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
GlassRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 0.5