Movies
Ratings
663
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica WongsoRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0