Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0