Movies
Ratings
120
Home AloneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0