Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 1.5