Titles you rated
Hymn of DeathRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Borg MomRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Still 17Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
LookoutRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0