Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0