Series
Ratings
120
School 2013Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5