Series
Ratings
20
I Live AloneRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0