Titles you rated
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0