Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0