Movies
Ratings
778
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
CallRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
MinariRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5