Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0