Titles you rated
Le ChefRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5