Movies
Ratings
14
3 IdiotsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0