Movies
Ratings
529
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
7 Women and a MurderRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
The Angry Black Girl and Her MonsterRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 0.5